راهنما | قوانین سایت | تبلیغات | لینک ها | درباره ما | تماس با ما جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸    سلامت و مهر  
 
خانواده و ازدواج > روانشناسی مرد

دومین علت سرطان شایع بین مردان (پرستات)

 بهرام مفید در ارتباط با سرطان پروستات و برگزاری کارگاهی در این زمینه اظهار داشت: این سرطان در آمریکا، اروپا و کشورهای دیگر به عنوان دومین  سرطان شایع در مردان شناخته می‌شود و در کشور ما رتبه چهارم را دارد.

وی افزود: دلایلی همچون شهرنشینی، وجود هوای ناسالم، آلودگی هوا، تغذیه نامناسب، استفاده از قند، شکر، نوشابه، گرم کردن  مواد غذایی با مایکروویو، نداشتن فعالیت فیزیکی،  استاندارد نبودن غذاهای مصرفی، استفاده بیش از حد از  گوشت و مصرف کم گیاهان باعث شده تا میزان سرطان در کشور ما با روند افزایشی همراه باشد.

به گزارش سلامت و مهر به نقل از افکار نیوز نایب رئیس انجمن رادیوتراپی و انکولوژی تصریح کرد: متأسفانه سرطان پروستات علائم زیادی نداشته و تنها نشانه‌هایی همچون تکرر ادرار، شب بیداری برای ادرار کردن و با زور زدن در هنگام ادرار همراه بوده اما در هنگام بدخیم بودن آن تشخیص این بیماری توسط اسکرینینگ یا بیماریابی با آزمایشPSA انجام می‌شود.

 ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ادامه مطلب خانواده و ازدواج > روانشناسی مرد

باروری با کیفیت و اسپرم قوی تر مردان با تغذیه مناسب و رعایت سایر مسائل ضروری

مردان بخوانند تا اسپرم قوی‌تری داشته باشند

تأثیر کاهش وزن مرد در کیفیت باروری


مطالعات پزشکی نشان می‌دهد در زوج‌هایی که مرد دارای اضافه وزن بوده و حتی در شرایط بدتر، «چاق» قلمداد می‌شود و در نقطه مقابل، زن در وضعیت عادی قرار دارد، فرآیند آبستن شدن زن نسبت به سایر زوج‌هایی که هیچ یک اضافه وزن ندارند طولانی‌تر صورت می‌گیرد.

همچنین برخی تحقیقات نشان داده است که اضافه وزن و در مرحله بدتر آن که به چاقی منجر می‌شود، قدرت اسپرم‌ها و در کل میزان باروری مردان را تحت تأثیر قرار داده و کاهش می‌دهد. تأثیر اصلی این وضعیت چیزی نیست جز شمار کمتر اسپرم‌ها و همچنین افت توانایی آنها در شناور بودن. حتی برخی از این مطالعات ثابت کرده که DNA اسپرم مردان چاق دارای آسیب‌هایی است که نتیجه نهایی آن عدم باروری است.

توصیه جدی به مردان


به خاطر داشته باشید اضافه وزن و چاقی تنها زندگی شخصی شما را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد بلکه برای این دسته از مردان، پدر شدن در بسیاری از موارد به یک آرزوی سخت و حتی دست نیافتنی تبدیل می‌شود. تحقیقات نشان داده تجمع زیاد چربی‌ها در بخش‌های مختلف بدن مردان چاق با ایجاد تغییرات نامشخص در تستوسترون و سایر هورمون‌های مرتبط با باروری مردان در ارتباط است.

 ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ادامه مطلب خانواده و ازدواج > روانشناسی مرد

مردان چه خصوصیات مهمتری از کار و تجارت دارند؟

یک مرد واقعی همیشه به خود و دیگران احترام می گذارد، مگر اینکه مورد بی احترامی قرار گیرد. او الگو و نمونه ای برای پیروان خود و به خصوص فرزندانش است.

درس امروز درسی پایه ای و اساسی است، در مورد پایه و اساس مرد بودن است. با کلیه ی اطلاعاتی که در دست دارم، مطمئن هستم که شما بحث درمورد چنین مسائلی را بی فایده می دانید و خواهید گفت:

چرا وقتی مسائل مهمتری مثل کار و تجارت هست، باید چنین چیزهایی یاد بگیرید؟

پاسخ این سوال بسیار ساده است:

برای ساختن یک خانه فوق العاده، ابتدا باید یک فونداسیون محکم بسازید تا بتوانید سایر چیزهای زیبا را روی آن قرار دهید. برای ساختن یک مرد بزرگ نیز، نیاز به یک پایه و اساسی استوار و مستحکم است تا بعد بتوانید چیزهای کوچک دیگر را روی آن اضافه کنید.

 

 ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ادامه مطلب خانواده و ازدواج > روانشناسی مرد

اطلاعاتی در خصوص تولید مثل مردان ( سن باروری)

مردها نباید باروری را یک موضوع عادی و پیش‌پاافتاده در نظر بگیرند. اگر می‌خواهید که پدر شوید، باید به سلامتی خود توجه نشان دهید؛ مخصوصا زمانی که سن شما در حال بالا رفتن است. سن شما، غذایی که می‌خورید، دارویی که مصرف می‌کنید و دیگر مسائل پزشکی شما می‌توانند روی عملکرد اسپرم شما تاثیر بگذارند.

با وجود اینکه نمی‌توانید روی سن خودتان کنترل داشته باشید، اما باید آگاه باشید که سن شما نقش مهم و بزرگی را در سلامتی اسپرم شما ایفا می‌کند. به‌طورکلی، بعد از سن چهل‌سالگی کیفیت اسپرم شروع به کاهش یافتن می‌کند.

 ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ادامه مطلب خانواده و ازدواج > روانشناسی مرد

مردانی که اصلا برای ازدواج مناسب نیستند

انتخاب همسر یکی از مهمترین تصمیمات زندگی هر فرد است. 

اخیراً « دکتر گینورد آدامز » سرپرست انیستیتو راهنمایی ازدواج در دانشگاه پنسیلوانیا، کتابی تحت عنوان «چگونه دوست خود را انتخاب می کنید» منتشر کرده و در آن راجع به ازدواج مطالب مهمی نوشته است. در این کتاب دکتر « آدامز » دخترانی را که قصد ازدواج دارند راهنمایی و ارشاد کرده و آنها را از ازدواج با 8 نوع مرد که به عقیده ی او خطرناک هستند بر حذر داشته است.

اولین نوع مرد خطرناک برای ازدواج : مرد خودخواه و متعصب افراطی

این نوع مرد ممکن است برای زن چهار مشکل بزرگ ایجاد کند: 

- اختلاف عقیده ی دایمی

- نزاع همیشگی

- عصبی بودن

- سختی معاشرت!

 ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ادامه مطلب خانواده و ازدواج > روانشناسی مرد

7 مورد از ویژگی های مهم مردان موفق و بزرگ

 1. سرافراز باشید؛ اما متکبر نه!

  برای پیروزی، سربلندی لازم است؛ برای جاه طلبی هم همین طور. برای با هم بودن، یافتن علت و کسب موفقیت، به غرور و سرافرازی نیازمندید؛ اما کلید اصلی تبدیل شدن به رهبری موفق این است که مغرور و سرافراز باشید، اما تکبر به خرج ندهید. درواقع بدترین نوع تکبر از جهل نشأت می گیرد و هنگامی است که نمی دانید که نمی دانید! این نوع جهل، غیرقابل تحمل است. اگر فردی، باهوش اما ازخودراضی باشد، می توان تحملش کرد؛ اما ارتباط با فرد ازخودراضی و نادان، کار دشواری است.

 

2. شوخ طبع باشید؛ اما ابله نه!

 

شوخ طبعی ویژگی مهم هر رهبری است که می خواهد موفق باشد؛ اما بلاهت انسان رهبری را فرو می پاشد.

 

3. مهربان باشید؛ اما ضعیف نه!

 

نباید مهربانی را با ضعف اشتباه گرفت. مهربانی، «ضعف» نیست، نوعی «قدرت» است. باید آن قدر مهربان باشیم که بتوانیم حقیقت را به دیگران بگوییم. باید آن قدر مهربان و دلسوز باشیم که حرف خود را بی پرده بزنیم. باید آن قدر بامحبت باشیم که هر موردی را همان گونه که هست، بیان کنیم و در وهم و خیال پرسه نزنیم.

 ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ادامه مطلب خانواده و ازدواج > روانشناسی مرد

مردان تنبل را به دام بندازید (چند راهکار اساسی ایجاد انگیزه در مردان)

 دامی برای مردان تنبل

ایجاد انگیزه یک اصل مهم در همه روابط است. هنگامی که احساس می کنید علاقه ای به انجام کاری ندارید و بی حوصله اید قطعاً به سمت انجام آن کار نخواهید رفت، ماجرای کار نکردن  مردان تنبل در خانه همین است. آنها انگیزه های لازم را در این زمینه ندارند  این روزهای آخر سال روزهای شلوغی است و بسیاری از مردان به دلیل خستگی از کار بیرون از منزل توانایی کمک به همسرانشان را ندارند.اما اگر انگیزه وجود داشته باشد انسان قادر است هر کاری را انجام دهد.

در مورد کار نکردن مردان در خانه تکانی هم همین مسئله صادق است. خانم باید این توانایی را داشته باشد تا با ترفندهایی که برای مردان جذاب و دلنشین است در آنها ایجاد انگیزه نماید تا آقای خانه مانند یک نیروی کار قوی و سرحال به کمکشان بشتابد.

 ۱۳۹۴/۱۲/۱۸ادامه مطلب خانواده و ازدواج > روانشناسی مرد

امواج تلفن همراه، توان باروری مردان را کاهش می‌دهد

 تعداد، تحرک و غلظت اسپرم‌ها در مردانی که به مدت طولانی از تلفن همراه استفاده می‌کنند کمتر از حد طبیعی است؛ خاصیت ترموژنیک این امواج توان و بارورسازی در مردان را کاهش می‌دهد.

  نسل بشر به‌ وسیله تلفن همراه در حال انقراض است؛ گوشی‌های موبایل دارای فرستنده‌های رادیویی ضعیفی هستند که توانایی آسیب زدن به DNA را ندارند اما این فرستنده‌ها می‌توانند بافت‌هایی را که از آن عبور می‌کند را به میزان دو دهم درجه سانتی گراد گرم کنند زیرا این امواج دارای خاصیت ترموژنیک یا گرمازایی هستند.

تحقیقاتی که اخیراً انجام شده است نشان می‌دهد، تعداد و تحرک اسپرم‌ها در مردانی که خیلی زیاد از موبایل استفاده می‌کنند کمتر از حد طبیعی است، این تحقیقات بیانگر این است که کاهش غلظت اسپرم یکی از اثرات نامطلوب استفاده از تلفن همراه است بنابراین استفاده طولانی مدت از تلفن همراه می‌تواند تاثیرات منفی بر روی تولید اسپرم، توان و بارورسازی مردان داشته باشد.


 

 ۱۳۹۴/۱۲/۰۸ادامه مطلب خانواده و ازدواج > روانشناسی مرد

نسخه طب سنتی برای درمان اختلالات جنسی مردانه

 رابطه جنسی ابعاد پیچیده‌ روانی و اجتماعی دارد که در صورت بروز اشکال یا اختلالی در عملکرد آن میان زوج‌ها اختلافات و مشکلات در سایر زمینه‌ها هم یکی پس از دیگری ایجاد می‌شوند.

بخشی از رایج‌ترین مشکلات روابط جنسی به آقایان مربوط می‌شود.

- بی‌میلی جنسی

- اختلال در نعوظ

- انزال زودرس

از موارد شایعی هستند که می‌توانند کانون روابط همسران را از هم بپاشند.

دکتر سمیه ماهروزاده، متخصص طب سنتی، راهکارهای تغذیه‌ای طب سنتی را برای درمان اختلالات جنسی مردانه ارائه می‌کند و در عین حال تاکید دارد این تدابیر تغذیه‌ای فرد را از مراجعه به پزشک بی‌نیاز نمی‌کند.


 

 ۱۳۹۴/۰۹/۳۰ادامه مطلب خانواده و ازدواج > روانشناسی مرد

4 توصیه به مردان برای موفقیت در زندگی مشترک

 آن چه خوشبختی و موفقیت یک زندگی مشترک را تضمین می کند، آشنایی با مهارت های زندگی مشترک و به کارگیری آن هاست . 

 

 نسیم احمدی، کارشناس ارشد روان شناسی بالینی در روزنامه خراسان نوشت:

همان طور که می دانید برای داشتن یک زندگی مشترک موفق، کافی است بدانید چگونه باید با همسرتان رفتار کنید. 

 


 

 ۱۳۹۴/۰۸/۰۷ادامه مطلب خانواده و ازدواج > روانشناسی مرد

چه نوع بیماری هایی در مردان باعث ناباروری می شود؟

 شایع ترین اختلال در سیستم تناسلی مردان

  ناهنجاری در تولید و یا عملکرد اسپرمها می تواند به دلیل مشکلات متعددی نظیر عدم بیرون آمدن کامل بیضه ها از شکم به صورت مادرزادی، اختلالات ژنتیکی یا مشکلات بالینی و عفونت هایی مانند اوریون و ... باشد. اما بیضه نزول نکرده از جمله شایع ترین ناهنجاری های مادرزادی و اختلال در سیستم تناسلی مردان است که در صورت عدم تشخیص به موقع و درمان، زمینه ساز بروز ناباروری در مردان می شود.

 دکتر آبادپور، متخصص ناباروری مردان و عضو تیم تخصصی مرکز درمان ناباروری ابن سینا ، در اشاره به اینکه چه نوع بیماری هایی در مردان باعث ناباروری می شود و قابل پیشگیری هستند، گفت: در مورد علل ناباروری و پیشگیری از این عوامل به دو صورت می توان به موضوع نگاه کرد که شامل پیشگیری از ایجاد بیماری یا اختلالی هست که به صورت بالقوه می تواند ایجاد ناباروری کند و یا وجود فردی است که به این بیماری مبتلا است و این اختلال در او ایجاد شده است.

  بیضه ها مهم ترین عضو تولیدمثل مردانه هستند و باعث ایجاد خصوصیات جنسی مردانه می شود که در برخی مواقع به علت وجود مشکلاتی، بیضه ها در جای خود قرار نمی گیرند و عدم نزول بیضه در آن ها اتفاق می افتد.

 ۱۳۹۴/۰۶/۳۰ادامه مطلب خانواده و ازدواج > روانشناسی مرد

غار تنهایی مردان و علت شکایت زنان در دنیای امروز

 مردان برای بازسازی ذخایر تستوسترون‌شان به غار تنهایی نیاز دارند زیرا تستوسترون مرد ۴۰ساله امروزی به اندازه مرد ۷۰ ساله ۳۰ سال قبل رسیده است، همچنین خواهیم فهمید چرا خانم‌ها که عصر از سر کار می‌آیند و در آشپزخانه مشغول می‌شوند،شاکی‌اند.

 

 
 
 
 
 
دکتر محمدرضا رجبی شکیب، پزشک و روانشناس در یادداشتی که برای درج در اختیار تسنیم قرار داده است، به موضوع «آخرین یافته‌های نوروبیوشیمی و نوروفیزیولوژی در رابطه با هورمون‌ها و تستوسترون که بر رابطه زنان و مردان تاثیر دارد» پرداخته است:
 ۱۳۹۴/۰۵/۱۷ادامه مطلب خانواده و ازدواج > روانشناسی مرد

آداب اولين جلسه رسمي خواستگاري

 اين روزها که به عيد سعيد فطر نزديک مي شويم، بسياري از خانواده ها که از قبل مراحل مقدماتي خواستگاري (قرار و مدارهاي تلفني خانواده پسر با خانواده دختر) را گذرانده اند در تدارک برگزاري اولين جلسه رسمي خواستگاري هستند.

اما خطاب به آقا پسرهايي که اين روزها در حال رفتن به خواستگاري هستند و همچنين دختر خانم هايي که قرار است برايشان خواستگار بيايد، بايد گفت که جلسات خواستگاري، يکي از مهم ترين قرارهاي زندگي شماست هر چند شايد تجربه زيادي درباره آن نداشته باشيد. در ادامه اين نوشته به بررسي برخي از مهم ترين اصول يک خواستگاري موفق مي پردازيم به اميد اين که با بايد و نبايدهاي اولين جلسه خواستگاري بيشتر آشنا شويد و بهترين تصميم را براي آينده تان بگيريد.

 ۱۳۹۴/۰۴/۲۵ادامه مطلب خانواده و ازدواج > روانشناسی مرد

جملاتی که هرگز زن موفق به شوهرش نمی گوید

 صبح قبل از بیرون رفتن از منزل، اگر همسرتان بگوید پولم تمام شده یا نوشتن چک فراموشت نشود، چقدر آرامش شما برهم می‌خورد؟!

اگر خانم‌ها بدانند چه کلامی را در چه زمانی و به چه شکلی بیان کنند، به‌طور حتم از حرف‌هایی که آقایان را از کوره به درمی‌برد، جلوگیری خواهند کرد.

مگر آن‌که هدف بانویی، به هم ریختگی روحی و شخصیتی آقای خانه باشد!

در هر صورت خانم‌ها باتوجه به محتوای این مطلب باید تلاش کنند از تکرار این حرف‌ها و موقعیت‌های تنش‌آفرین پرهیز کنند.

 ۱۳۹۴/۰۳/۲۳ادامه مطلب خانواده و ازدواج > روانشناسی مرد

راهکارهای برخورد با مردی که زیاد قهر میکند

 خانمی ۲۷ساله‌ام که ۱۳سال است هر مسئله‌ای پیش می‌آید شوهرم با من قهر می‌کند. چه من مقصر باشم، چه خودش، این اوست که قهر می‌کند و گاهی علت قهرش را هم نمی‌فهمم. قبلا هر ماه ۲یا ۳بار قهر می‌کرد و من هم منت‌کشی می‌کردم، اما حالا اهمیتی نمی‌دهم. رفتار درست در این زمینه چیست؟

پاسخ مشاور: قهر می‌تواند عادتی باقی‌مانده از دوران کودکی باشد که هنوز هم کارکردهایی برای افراد دارد و ممکن است قابلیت جلب توجه یا کنترل طرف مقابل را داشته باشد اما قهربه صورت مکرر بسیار مخرب است. همسرانی که زیاد قهرمی کنند، از نظر احساسی و عاطفی و سپس از نظر زناشویی، حمایتی و... از هم دور می‌شوند. قهر کردن، ناشی از رشد ناکافی شناختی و کمبود توانمندی در استدلال و حل مسئله است.

 ۱۳۹۴/۰۳/۱۸ادامه مطلب خانواده و ازدواج > روانشناسی مرد

نحوه ی تداوم بخشیدن به روابط جدی عاشقانه

 به مرحله اي رسيده ايد که فکر مي کنيد رابطه ي شما در حال جدي شدن است. يک ارتباط جدي شايد يکي از مراحل مهمي است که شما را هر چه بيشتر به نامزدي نزديک خواهد کرد. البته ممکن است برخي از افراد تصور کنند که اين مراحل جزء تشريفات و آداب و رسوم به شمار مي روند. به هر حال تاکيد ما در اين مقاله بيشتر بر روي روابط "جدي" است.

 

در اين مرحله هر دو نفر بايد سعي کنند تا بيشتر همديگر را بشناسند. با اين وجود عليرغم کارهاي بسيار زيادي که طرفين مي بايست در اين دوران انجام دهند، زوجين براي حفظ دوام و بقاي ارتباط مي بايست يک سري مسائل حياتي را نيز در نظر بگيرند. در اين مقاله قصد داريم تا رموز برقراري يک ارتباط جدي را با شما در ميان بگذاريم.                                                                                                                                                                                                     

 ۱۳۹۴/۰۱/۱۲ادامه مطلب خانواده و ازدواج > روانشناسی مرد

چرا شوهرم اهل صحبت کردن نیست؟

 چرا شوهرم زیاد اهل صحبت کردن نیست؟

و از مسائل یا مشکلات روزمره خود با من صحبت نمی کند؟

این سوالات زنی است که با روحیات یک مرد آشنا نیست…زن نمی داند که سکوت مرد یک بازسازی دوباره برای او است،و به گمان خویش علت سکوت را در عدم علاقه مردبه زنش جستجو می کند.

زن باید به عنوان همراه زندگی مرد این نکته را بداند که مرد را در زمانی که آمادگی صحبت ندارد، نباید وادرا به حرف زدن نماید.

 ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ادامه مطلب خانواده و ازدواج > روانشناسی مرد

راهکارهای عملی و اسرار نفوذ در قلب مردان

محبوبیت داشتن زنان نزد همسران از جهات مختلفی ضرورت دارد و فقدان آن سخت مشکل ساز می گردد.

اول برای شخص زن که نیاز روانی به محبوبیت دارد .

دوم برای خانواده که زن محور آنست و سلامت او در سلامت خانواده تاثیر مستقیم دارد.

سوم برای جامعه که زنان نیمی و یا بیش از نیم آن را تشکیل می دهند.

محبوبیت داشتن و مورد محبت و احترام مرد واقع شدن از مهمترین نیازهای روحی زنان است . وقتی نیاز باشد و پاسخ داده نشود ، بدیهی است که خسارت به بار می ورد و چه بسا در غالب یک بیماری روانی همچون افسردگی ، پرخاشگری ، زودرنجی ، ترحم و توجه طلبی و از این قبیل بروز داده شود.

 ۱۳۹۳/۱۱/۰۷ادامه مطلب خانواده و ازدواج > روانشناسی مرد

بررسی دلایل مامانی بودن برخی پسران ایرانی در جامعه کنونی

نقش مادر در ایجاد قدرت در خانواده:همه ما انسان ها نیاز به احساس قدرت داریم . احساس این که وجودمان موثر است ، توانمند است و تولید کننده .

ما این احساس را در« نقش » های متفاوتی که در هستی خود داریم ، جست و جو می کنیم . نقش ما به عنوان همسر ، پدر ، مادر ، فرزند ، نقش اجتماعی ، شهروند ، عضو گروه خاص و ... .

 

 

 ۱۳۹۳/۱۱/۰۵ادامه مطلب خانواده و ازدواج > روانشناسی مرد

مزایای برتری مردان هنگام عقد و آشنایی برای ازدواج چیست؟

درباره ازدواج از پیامبر نقل شده که بهتر است زن در چهار چیز از مرد پایین‌تر باشد.

خصوصیاتی که شاید در نگاه اول قابل چشم‌پوشی باشند اما قطعا در طولانی مدت می توانند روی زندگی زوج‌ها سایه بیندازند.

 ۱۳۹۳/۱۰/۱۹ادامه مطلب 


صفحه :
پرداخت آنلاینجهت پرداخت آنلاین پس از عضویت در سایت سلامت و مهر وارد پنل کاربری خود شوید
درگاه پرداخت موبایلی USSD به منظور خرید آسان و امن و قابل دسترس در همه جا راه اندازی گردید .
لطفا عدد #4790 *97*788* را شماره گیری نمائید [جهت خریدهای بیش از 5000 تومان] با تشکر

تبلیغات
پنجمین کنفرانس بین المللی روانشناسی ، علوم تربیتی و سبک زندگی


نظرسنجی

بیشتر علاقمند به کدام مطالب در زمینه ی روانشناسی هستید؟

ازدواج و خانواده
کتاب
نرم افزار تخصصی
پاورپوینت تخصصی
فیلم آموزشی و تخصصی
مقالات علمی بر اساس موضوع
عکس های تخصصی
کودک و نوجوان
سالمندی
جملات جالب و داستانهای آموزنده
همسر یابی با کمک مراکز مشاوره رسمی و متخصصین
استعداد یابی و خرید ایده های علمی و کاربردی شما
پاورپوینت(عمومی) جالب و خواندنی 
 
آخرین ارسال ها :

آموزش چند سناریو به والدین جهت مقابله فرزندان با درخواست های جنسی دیگرانخلاصه تاریخچه نظریات شخصیت مراسم اهداء پروانه اشتغال تخصصی ، 125 روان شناس و مشاورCyberchondriaجست و جوی بیماری ها در اینترنت یا compucondria کامپیوکندریا ارسال پایان نامه دکتری به کنگره دوسالانه انجمن روان‌شناسی ایران (جهت دریافت جایزه دکتر سیاسی)عوارض تماشای فیلم مستهجن+ راهکار پیشگیری و درمانشروع دوره فوق دکتری ( سایکوسوماتیک ، پزشکی روان تنی ) در دانشگاه فردوسی مشهدتاثیر شلوغی و آلودگی شهری بر اختلال هورمونی زنان و مشکلات یائسگیحقوق مراجعان به روانشناسان و مشاوران چه مواردی است ؟ دانلود رایگان پاورپوینت شاد زیستن ( زندگی شادمانه )تکنیک + علل
همایش ها و کنفرانس ها :

ادامه...

آمار سایت :
کاربران آنلاین : 1 نفر
بازدید امروز : 606 بار
کاربران امروز : 107 نفر
بازدید دیروز : 619 بار
کاربران دیروز : 121 نفر
بازدید کل : 3728205 بار

ارسال رزومه روانشناسان جهت همکاری :رزومه خود را در قالب PDF یا WORD ارسال کنید.
 
   

                 مهمترین اخبار امروز

 تمامی حقوق مادی و معنوی برای وب سایت سلامت و مهر محفوظ است. 1393©

 

Copyright © 2014 | www.salamatomehr.com | all rights reserved 

 
پویش Designed and Powered By : PooyeshIT